Titto napisał(a):

|
Ciekawie będzie wyglądać klasyfikacja strzelców po tej kolejce - jest paru zawodników, którzy mają po dwóch kolejkach dwie lub więcej zdobytych bramek. Marzy mi się powtórka z rozrywki z sezonu 2007/2008 kiedy najlepszy strzelec (Paweł Brożek) miał 23 bramki, drugi (Zieńczuk) 17 itp.
|
Poprzedni sezon zaczął się rewelacyjnie pod tym względem, a jak się skończył wszyscy pamiętamy.