Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15504
Stary 08.08.2011, 18:35
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ciekawie będzie wyglądać klasyfikacja strzelców po tej kolejce - jest paru zawodników, którzy mają po dwóch kolejkach dwie lub więcej zdobytych bramek. Marzy mi się powtórka z rozrywki z sezonu 2007/2008 kiedy najlepszy strzelec (Paweł Brożek) miał 23 bramki, drugi (Zieńczuk) 17 itp.
Poprzedni sezon zaczął się rewelacyjnie pod tym względem, a jak się skończył wszyscy pamiętamy.
Groundhopper
Odpowiedz cytując