Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23189
Stary 08.08.2011, 18:21
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Czy może ktoś się orientuje czy gdzieś w Krakowie można odbyć praktykę dotyczącą menedżera sportu? Uwzględnia ogólnie marketing drużyny, transfery, promocje, scouting itd ? Ogólnie gdzie można najlepiej zgłosić podanie, na Wiśle niestety bez odpowiedzi;/ ew proszę pisać na priv; ) pzdr
Może spróbuj w SMS? http://www.sms.krakow.pl/
Odpowiedz cytując