|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków
Offline
|
|
n_matt napisał(a): 
|
Czy może ktoś się orientuje czy gdzieś w Krakowie można odbyć praktykę dotyczącą menedżera sportu? Uwzględnia ogólnie marketing drużyny, transfery, promocje, scouting itd ? Ogólnie gdzie można najlepiej zgłosić podanie, na Wiśle niestety bez odpowiedzi;/ ew proszę pisać na priv; ) pzdr
|
Może spróbuj w SMS? http://www.sms.krakow.pl/
|
|