1227 napisał(a):

|
oglądacie ten mecz? przeciez to pośmiewisko na Europe. Karny jeden lepszy od drugiego. Sędzia liniowy nie wiem co tam teraz widział, jak koleś nie ma jaj i boi sie podjąc prawidłową decyzje pod presją kibiców to niech nie sędziuje...
|
Komentator angielski powiedzial w 39 minucie, ze "fantastyczna rozrywka"
