Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15502
Stary 08.08.2011, 18:20
1227 napisał(a):Wyświetl post
oglądacie ten mecz? przeciez to pośmiewisko na Europe. Karny jeden lepszy od drugiego. Sędzia liniowy nie wiem co tam teraz widział, jak koleś nie ma jaj i boi sie podjąc prawidłową decyzje pod presją kibiców to niech nie sędziuje...
Komentator angielski powiedzial w 39 minucie, ze "fantastyczna rozrywka"
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując