|
Ten Kuzera to boiskowy imbecyl. Bezmyślne zachowanie w polu karnym.
Ciekawie będzie wyglądać klasyfikacja strzelców po tej kolejce - jest paru zawodników, którzy mają po dwóch kolejkach dwie lub więcej zdobytych bramek. Marzy mi się powtórka z rozrywki z sezonu 2007/2008 kiedy najlepszy strzelec (Paweł Brożek) miał 23 bramki, drugi (Zieńczuk) 17 itp.
|