|
Czy może ktoś się orientuje czy gdzieś w Krakowie można odbyć praktykę dotyczącą menedżera sportu? Uwzględnia ogólnie marketing drużyny, transfery, promocje, scouting itd ? Ogólnie gdzie można najlepiej zgłosić podanie, na Wiśle niestety bez odpowiedzi;/ ew proszę pisać na priv; ) pzdr
|