Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
50884
08.08.2011, 16:49
Dajcie już spokój. Albo bedzie u nas grał, albo w PSV, albo w CSKA, albo jeszcze gdzie indziej.
Jak jest zajebisty, a wybierze nas to tylko się cieszyć. Jak coś innego - jego sprawa, nie przeżyje atmosfery na R22
Eryk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eryk
Znajdź inne posty napisane przez Eryk