Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50884
Stary 08.08.2011, 16:49
Dajcie już spokój. Albo bedzie u nas grał, albo w PSV, albo w CSKA, albo jeszcze gdzie indziej.

Jak jest zajebisty, a wybierze nas to tylko się cieszyć. Jak coś innego - jego sprawa, nie przeżyje atmosfery na R22
Odpowiedz cytując