Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50883
Stary 08.08.2011, 16:46
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
Poczekamy zobaczymy jak to bedzie, ale ja osobiście myslalem ze to tylko plotka jest z Delevem
plotka to uważam ze Stachowiakiem, nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł sprowadzenia go, ale o Deleva to chyba będzie ostra walka, może być zakończona sukcesem bo jest wielka szansa na grę w fazie grupowej LM i mógłby się skusić na to wszystko tylko zależy od CSKA
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując