Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
50882
08.08.2011, 16:41
Poczekamy zobaczymy jak to bedzie, ale ja osobiście myslalem ze to tylko plotka jest z Delevem
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd