szprotson napisał(a):

konkurowanie tylko i wyłącznie pod względem miesięcznego kontraktu.
W każdym innym aspekcie PSV bije na głowę Wisłe.
|
Czyli innymi słowy konkurowanie o takiego piłkarza jak Delev.
Nasza drużyna też ma wbrew pozorom swoje atuty. Łatwiej się u nas będzie przebić do składu, mamy już zagwarantowaną jesień w pucharach europejskich, jest spora szansa na LM. Do tego ładne, ciekawe miasto (co piłkarze często podkreślają że biorą pod uwagę).