PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Borussia pozyskała za 300 tysięcy rewelacyjnego Kagawe. To też świadczy o nędzy ligi niemieckiej?
|
a co to ma do rzeczy?
chodzi o to, że tu każdy zawodnik Stana się sprawdza, bo prezentuje jakiś tam poziom i coś potrafi
w Niemczech z automatu nie miałby takiej skuteczności, bo trudniej się tam sprawdzić
o to mi chodziło