Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50877
Stary 08.08.2011, 16:12
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Borussia pozyskała za 300 tysięcy rewelacyjnego Kagawe. To też świadczy o nędzy ligi niemieckiej?
a co to ma do rzeczy?
chodzi o to, że tu każdy zawodnik Stana się sprawdza, bo prezentuje jakiś tam poziom i coś potrafi
w Niemczech z automatu nie miałby takiej skuteczności, bo trudniej się tam sprawdzić
o to mi chodziło
Odpowiedz cytując