Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
15491
08.08.2011, 15:59
Mnie ciekawi jedno.
Czego dalej gra w tej Cracovii ten czarny, jak mu am Nitzbazkoniza?
Koleś się tam marnuje...
Aleks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aleks
Znajdź inne posty napisane przez Aleks