|
Ja zadaje Ci pytanie a Ty mi piszesz ze : temat zakonczony.
No super dla Ciebie zakonczony, ale ja zadałem Ci pytanie na które Ty nie odpowiadziałes tylko odesłałes do dokumentu w którym nie ma odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Wiec nei dziw sie ze czekam na Twoja odpowiedz,a skoro Ty jej nie mozesz udzielić to po co zgrywasz mądrego i niepotrzebnie siejesz zament pisząc farmazony ?
Miast odpowiedziec jak człowiek powstaje masa niepotrzebnych i nic nie wnoszących do tematu postów.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.08.2011 o godz. 15:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|