|
Dobrze mówicie. Dlaczego mielibyśmy nie grać na R22, nawet bez tej jednej trybuny. Stadion wygląda znakomicie, nie ma tam dźwigów, w kaskach grać nie trzeba. Więc nie rozumiem dlaczego mielibyśmy się przenieść? To, że nie jest w pełni oddany to nie znaczy, że jest gorszy i mniej pojemny!
|