Wyświetl pojedynczy post
mariutto
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4575
Stary 08.08.2011, 14:57
Dobrze mówicie. Dlaczego mielibyśmy nie grać na R22, nawet bez tej jednej trybuny. Stadion wygląda znakomicie, nie ma tam dźwigów, w kaskach grać nie trzeba. Więc nie rozumiem dlaczego mielibyśmy się przenieść? To, że nie jest w pełni oddany to nie znaczy, że jest gorszy i mniej pojemny!
Odpowiedz cytując