PANDEM0NIUM napisał(a):

1. Dalej wierz Onetowi a będziesz w zimie w sandałach chodził 
2. Pozatym gdyby on byłby taki rewelacyjny i gdyby rzeczywiście oglądało go pół Europy to już daawno grałby na zachodzie.
|
Pół roku temu miał grać w FC Koeln ale nie dogadali się do do sumy transferowej. Więc widocznie jest dobry.