Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50873
Stary 08.08.2011, 14:26
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
1. Dalej wierz Onetowi a będziesz w zimie w sandałach chodził
2. Pozatym gdyby on byłby taki rewelacyjny i gdyby rzeczywiście oglądało go pół Europy to już daawno grałby na zachodzie.
Pół roku temu miał grać w FC Koeln ale nie dogadali się do do sumy transferowej. Więc widocznie jest dobry.
Odpowiedz cytując