JOSE 841 zakończ tą dyskusje bo nie masz racji, tam jest napisane wyraźne
,,konkurs na sponsora tytularnego Miejskiego Stadionu Piłkarskiego im. Henryka Reymana''. JOSE 841 na temat sponsora możesz popisać sobie tutaj
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków. jeżeli ktoś znowu poruszy ten temat to proszę admina o bana dla tego użytkownika.