Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15489
Stary 08.08.2011, 13:53
Dla mnie szokiem jest już od pewnego czasu (a w szczególności w ostatnich trzech meczach) postawa Marcina Komorowskiego na środku defensywy w Legii. W tej chwili, z takim poziomem gry, przy takiej biedzie jaką mamy na tej pozycji, powinien dostać szansę w jednym ze sparingów naszej kadry, bo na ten moment ze wszystkich polskich obrońców w naszej lidze Komorowski prezentuje się zdecydowanie najlepiej, lepiej od Wołąkiewicza, Jodłowca, czy Wojtkowiaka. Tym bardziej byłby przydatny, że jest to piłkarz lewonożny, a solidny, lewonożny, środkowy obrońca w naszej kadrze byłby ewenementem patrząc na ostatnie lata.
Odpowiedz cytując