|
Dla mnie szokiem jest już od pewnego czasu (a w szczególności w ostatnich trzech meczach) postawa Marcina Komorowskiego na środku defensywy w Legii. W tej chwili, z takim poziomem gry, przy takiej biedzie jaką mamy na tej pozycji, powinien dostać szansę w jednym ze sparingów naszej kadry, bo na ten moment ze wszystkich polskich obrońców w naszej lidze Komorowski prezentuje się zdecydowanie najlepiej, lepiej od Wołąkiewicza, Jodłowca, czy Wojtkowiaka. Tym bardziej byłby przydatny, że jest to piłkarz lewonożny, a solidny, lewonożny, środkowy obrońca w naszej kadrze byłby ewenementem patrząc na ostatnie lata.
|