Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15488
Stary 08.08.2011, 13:44
Cytat:
Przecież pressing to była głowna broń Wisły za czasów Skorży. Problem był wtedy jak brakowało sił na ciągłe bieganie i trzeba było grac coś innego.
W zeszłym sezonie jedna z niewielu rzeczy, które w meczach Legii wyglądały konkretnie, to wysoki i ostry pressing jeszcze na połowie rywala. Maciuś się nie zmienia pod tym względem.
Legionista
Odpowiedz cytując