|
Ludzie o czym wy mówicie , jeżeli Wisła awansuje do LM nie ma innej opcji niz gra przy R 22 .Już wolałbym , żeby Wisła się wycofała z rozgrywek niż grała na jakiejś Dialog Arenie .Po to czekamy tyle lat na LM żeby grać ją poza Krakowem , poza Reymonta .To jest skandal co robią urzędasy ,parchaty prezydent i polimex . Rok temu było to samo ale Wisła sama niestety rozwiązała kłopot.Minął rok i ta sama sytuacja a na trybunie przez ten rok wkręcono krzesełka i pomalowano kilka ścian .To jest ewenement na skalę światową żeby budować stadion 8 lat .Pamiętam jak majcher naśmiewał się , że w Gdańsku i Wrocławiu mają wirtualne stadiony na Euro 2012 a u na w Krakowie stadion już dawno się buduje i co panie prezydencie ?Lechia za tydzien gra pierwszy mecz na PGE arenie a WKS lada dzień na swoim nowym stadionie .Natomiast w Krakowie przez rok (!) nie potrafili wykończyć jednej trybuny .Nie zbudować ale wykończyć ! Oddawanie już czynnej trybuny piętrowej też odbywało się w niemiłosiernych bólach i gdyby nieśmiałe naciski Basałaja pewnie do dzisiaj raczylibyśmy się socrealistyczna architektura stadionu na Suchych Stawach .
Jaki prezydent taka budowa .
|