Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4564
Stary 08.08.2011, 13:37
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba stadion we Wrocławiu będzie już otwarty (walka Adamka 10 września)
Nie byłoby tak źle zagrać (najlepiej tylko pierwszy ew.mecz) we Wrocławiu..Trzecia kolejka jest w październiku więc myślę,że zdołają już przygotować nasz stadion..
Ewentualnie możnaby zagrać w Gdańsku, tam też mamy zaprzyjaźnionych kibiców Zresztą, o czym my mówimy, myślę, że stadion będzie mniejszym problemem, jak już awansujemy, ale wpierw awansujmy!
Odpowiedz cytując