Belzebub napisał(a):

Ale chyba stadion we Wrocławiu będzie już otwarty (walka Adamka 10 września)
Nie byłoby tak źle zagrać (najlepiej tylko pierwszy ew.mecz) we Wrocławiu..Trzecia kolejka jest w październiku więc myślę,że zdołają już przygotować nasz stadion..
|
Ewentualnie możnaby zagrać w Gdańsku, tam też mamy zaprzyjaźnionych kibiców

Zresztą, o czym my mówimy, myślę, że stadion będzie mniejszym problemem, jak już awansujemy, ale wpierw awansujmy!