Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15487
Stary 08.08.2011, 13:34
moze w końcu rozkminił podział na pressing i bieganie.
piłkarsko średnio, ale jak w trzech doskakiwali do pasiaka to ten od razu albo sie przewracał albo tracił piłke.
Ogolnie dla mnie to spokanie przypominało pojedynek Seniorzy na juniorów.
Bo bramki to ....strzelała sobie sama przestraszona Cracovia, w ataku jak juz mieli setke to 200kg w majtach a środka pomocy to jak nie było tak nie ma.Radomski jest megaa słaby.
pewnie prezentuje sie od poczatku seznu....Wojtek Skaba.No i wczoraj najlepszy na placu Manu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując