Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4561
Stary 08.08.2011, 13:32
Przypominam sobie cos, ze w zeszlym roku gdy amika grala w fazie grupowej LE wnioskowali, by pierwsze dwa mecze gali na wyjezdzie, gdyz w pelni gotowy stadion mieliby na 3. mecz fazy grupowej.
Moze u nas tez przeszłoby coś takiego?

Odpowiedz cytując