Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 08.08.2011, 13:15
Nie, nie chce startowac ale skoro o czymś mówisz to miej na to jakies argumenty.
Pisałeś
Cytat:
szprotson naprawdę nie wiesz co ma sponsor tytularny do nazwy stadionuTo zajrzyj do regulaminu konkursu.
Wiec badz tak dobry i podaj mi link bym mogl sobie zobacycz regulamin konkursu gdyż mnie to ciekawi z paru względów.

E: który post jest twoim zakonczeniem ?
p.s. jestem po lekturze zarządzenia i dalej nie wiem co ma sponsor tytularny do operatora stadionu?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.08.2011 o godz. 13:39.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując