Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4557
Stary 08.08.2011, 13:03
Ale chyba stadion we Wrocławiu będzie już otwarty (walka Adamka 10 września)
Nie byłoby tak źle zagrać (najlepiej tylko pierwszy ew.mecz) we Wrocławiu..Trzecia kolejka jest w październiku więc myśle,że zdołają już przygotowac nasz stadion..
Odpowiedz cytując