Wyświetl pojedynczy post
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50857
Stary 08.08.2011, 12:48
pikey napisał(a):Wyświetl post
Podana kwota też wprawiła mnie w osłupienie. Ale moim skromnym zdaniem licytować się za tego zawodnika nie ma sensu. Cechą naszej polityki transferowej ostatnio jest sprowadzanie solidnych zawodników za małe pieniądze, nie mam nic przeciwko, żeby tak zostało.
Mi też się podoba nasza obecna transferowa taktyka ale myślę też że inwestycja w Deleva mogła by się dość szybko zwrócić. Biorąc pod uwagę tez kase jaką mamy do zarobienia w pucharach to uważam sie można smiało zaryzykować i zaufać Holendrom. Tylko pytanie czy pan Cupiał jest tego samego zdania ?.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując