pikey napisał(a):

|
Podana kwota też wprawiła mnie w osłupienie. Ale moim skromnym zdaniem licytować się za tego zawodnika nie ma sensu. Cechą naszej polityki transferowej ostatnio jest sprowadzanie solidnych zawodników za małe pieniądze, nie mam nic przeciwko, żeby tak zostało.
|
Mi też się podoba nasza obecna transferowa taktyka ale myślę też że inwestycja w Deleva mogła by się dość szybko zwrócić. Biorąc pod uwagę tez kase jaką mamy do zarobienia w pucharach to uważam sie można smiało zaryzykować i zaufać Holendrom. Tylko pytanie czy pan Cupiał jest tego samego zdania ?.