Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50855
Stary 08.08.2011, 12:45
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda, jestem w szoku. Tyle kasy chcemy wydac w momencie gdy kadra już jest gotowa. Jedyne wyjasnienie to chęć sprzedaży kogoś i fakt, że ten Delew to faktycznie jakiś mega kozak...Jesli jest taki dobry to brać!
Podana kwota też wprawiła mnie w osłupienie. Ale moim skromnym zdaniem licytować się za tego zawodnika nie ma sensu. Cechą naszej polityki transferowej ostatnio jest sprowadzanie solidnych zawodników za małe pieniądze, nie mam nic przeciwko, żeby tak zostało.
Odpowiedz cytując