Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4554
Stary 08.08.2011, 12:42
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Czysta ironia losu w razie awansu Wisły do fazy grupowej LM Wisła nie może grać u siebie i nie ma gdzie grać. W razie fazy grupowej LE Wisła może grać u siebie.Kiedyś był chyba temat gry Wisły na Dialog Arena wiadomo coś więcej
Szczerze mówiąc to ja mam w dupie Ligę Mistrzów bez R22... ... i zapewne nie tylko ja.
Odpowiedz cytując