JOSE 841 napisał(a):

Czysta ironia losu w razie awansu Wisły do fazy grupowej LM Wisła nie może grać u siebie i nie ma gdzie grać. W razie fazy grupowej LE Wisła może grać u siebie.Kiedyś był chyba temat gry Wisły na Dialog Arena wiadomo coś więcej
|
Szczerze mówiąc to ja mam w dupie Ligę Mistrzów bez R22... ... i zapewne nie tylko ja.