Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50844
Stary 08.08.2011, 11:58
Coraz częściej w Polsce pojawiają się perełki za stosunkowe małe pieniądze,jak Melikson,Rudnevs,Stilic,Traore czy nawet Diaz i Voskamp ze Śląska.A przy takim dyrektorze jak Stan,który gdyby miał budżet na poziomie 5 mln E sprowadzałby by nam perełki typu Farfan,wszystko jest możliwe,skoro znalazł Melexa to znajdzie i innych i trzeba liczyc,że dzięki SV do Wisły będą trafiac tylko i wyłącznie gracze o takiej klasie
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując