Donki napisał(a):

|
Melikson nie jest żadnym wyznacznikiem, bo taki zawodnik za tą kase trafił nam sie raz i mysle, że przez 10 lat sie już nie trafi.
|
Dlatego mamy Staszka by trafiali się tacy częściej niż 10 lat

Jego w tym głowa jak i interes. Ja w niego wierzę. A znając jego oko i zdolności to nam jeszcze nie jedną taką perełkę ściągnie
