Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrek_ksk
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
50842
08.08.2011, 11:55
Kolego wyżej - a Błaszczykowski to się nie kwalifikuje do tego 'raz na 10 lat' ?
piotrek_ksk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek_ksk
Znajdź inne posty napisane przez piotrek_ksk