baro1995 napisał(a):

kto wie 
Dac to my jesteśmy w stanie nawet 5 mln plus 1.5 pensji,ale w najbliższej przyszłości tyle nie damy,ponieważ : nie jest to zgodne z polityką budowy klubu Pana Bogusława C,żaden zawodnik o takiej wartości w najbliższej przyszłości do Wisły nie przejdzie .Jestęśmy blisko LM,dostaliśmy kase za Uche i za awans więc powiem szczerze,że jestem w stanie w to 1,2 mln za gracza a nawet 1,5 tyle ,że nie za Deleva,bo to jest 2x tyle ile daliśmy za Meliksona.
Była mowa o ,,znanym nazwisku'' może to byc Delev,a równie dobrze może byc przykrywką i ukaże się nam zawodnik o którym wcześniej nie było mowy,a może w ogóle nie będzie żadnego transferu Trzeba spokojnie czekac i nasłuchiwac nowych informacji
|
Melikson nie jest żadnym wyznacznikiem, bo taki zawodnik za tą kase trafił nam sie raz i mysle, że przez 10 lat sie już nie trafi.