Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50839
Stary 08.08.2011, 11:40
Już dopisujecie to 800K Euro za Uche na konto Wisły,ale zobaczymy czy łatwo je będzie wyrwać Hiszpanom.Nie wiem,czy sprawa nie wyląduje w jakimś trybunale arbitrażowym?
Odpowiedz cytując