Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50837
Stary 08.08.2011, 11:35
Już zarobiliśmy ponad 2 m euro za awans do 4 r el do LM, jak awanusjemy do LM dostaniemy kolejne 5. Jeśli nie , to i tak zgarniemy sporą sumę za bilety w grupowej LE + Kasa za Uche
Odpowiedz cytując