Nie lubię plotkować odnośnie transferów i raczej staram się tego nie robić, ale tym razem nie mogę się oprzeć połączeniu dwóch informacji, tj. obserwowania przez wysłanników Wisły Spasa Delewa (co może być przykrywką) i otrzymania 800 tys. Euro za Uche. Nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście Wisłę wzmocnił w najbliższych godzinach jakiś piłkarz...niekoniecznie Delew
