Równie dobrze mogło byc tak,że mieliśmy jeszcze z budżetu transferowego 0,4 + 0,8 za Uche - 1.2.

W dodatku to tylko media,wątpię,żeby ta oferta to była prawda,no ale po Stanie można się wszystkiego spodziewac,jeszcze rok i sprowadzi nam Ronaldinho z Flamengo
