Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50832
Stary 08.08.2011, 11:16
Równie dobrze mogło byc tak,że mieliśmy jeszcze z budżetu transferowego 0,4 + 0,8 za Uche - 1.2. W dodatku to tylko media,wątpię,żeby ta oferta to była prawda,no ale po Stanie można się wszystkiego spodziewac,jeszcze rok i sprowadzi nam Ronaldinho z Flamengo
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując