Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50830
Stary 08.08.2011, 11:14
mati12101pedek napisał(a):Wyświetl post
Teraz pytanie, po co nam kolejny napastnik, jeśli mamy już Bitona, Boguskiego i Genkova, a gramy ustawieniem z 1 strikerem? Chyba, że Maaskant zrobi nam miłą niespodziankę i przestawi drużynę na 4-4-2, ale na to się raczej nie zanosi
On może grać też jako skrzydłowy lub rozgrywający, np za Kirma lub Maora.
Odpowiedz cytując