mati12101pedek napisał(a):

Teraz pytanie, po co nam kolejny napastnik, jeśli mamy już Bitona, Boguskiego i Genkova, a gramy ustawieniem z 1 strikerem? Chyba, że Maaskant zrobi nam miłą niespodziankę i przestawi drużynę na 4-4-2, ale na to się raczej nie zanosi
|
On może grać też jako skrzydłowy lub rozgrywający, np za Kirma lub Maora.