Hmmm, Wisła dostanie 800 tys. euro za transfer Kalu Uche z Almerii do Xamax FC. W CSKA chcą za Dalewa 2 mln, tak? 1,2 + 0,8 (z transferu uche) = 2 mln euro
Teraz pytanie, po co nam kolejny napastnik, jeśli mamy już Bitona, Boguskiego i Genkova, a gramy ustawieniem z 1 strikerem? Chyba, że Maaskant zrobi nam miłą niespodziankę i przestawi drużynę na 4-4-2, ale na to się raczej nie zanosi
