Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50829
Stary 08.08.2011, 11:12
Hmmm, Wisła dostanie 800 tys. euro za transfer Kalu Uche z Almerii do Xamax FC. W CSKA chcą za Dalewa 2 mln, tak? 1,2 + 0,8 (z transferu uche) = 2 mln euro

Teraz pytanie, po co nam kolejny napastnik, jeśli mamy już Bitona, Boguskiego i Genkova, a gramy ustawieniem z 1 strikerem? Chyba, że Maaskant zrobi nam miłą niespodziankę i przestawi drużynę na 4-4-2, ale na to się raczej nie zanosi
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki"- Henryk Reyman
Odpowiedz cytując