Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4547
Stary 08.08.2011, 10:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A co to Borussia to w Polsce?
Chyba jednak nie uważasz, że stac nas na wydatki takie jak Borussię? Nie odkupimy z Borussi ani Błaszcza ani Lewandowskiego ani Piszczka
Nie .. nie stać nas na tych zawodników ale te przykłady pokazują, że w Polsce są dobrzy zawodnicy... i przy odpowiedniej pracy z młodzieżą oraz czesaniu polskiego rynku tez można coś znaleźć ....
No i jak już dobry sprawdzony nawet w reprezentacji zawodnik odzyskuje po kontuzji formę to się mu daje 2 - 3 mecze zagrać .... by wszedł w rytm gry a nie trzyma na ławie nie wiem po co ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując