FraMat napisał(a):

A co to Borussia to w Polsce?
Chyba jednak nie uważasz, że stac nas na wydatki takie jak Borussię? Nie odkupimy z Borussi ani Błaszcza ani Lewandowskiego ani Piszczka
|
Nie .. nie stać nas na tych zawodników ale te przykłady pokazują, że w Polsce są dobrzy zawodnicy... i przy odpowiedniej pracy z młodzieżą oraz czesaniu polskiego rynku tez można coś znaleźć ....
No i jak już dobry sprawdzony nawet w reprezentacji zawodnik odzyskuje po kontuzji formę to się mu daje 2 - 3 mecze zagrać .... by wszedł w rytm gry a nie trzyma na ławie nie wiem po co ....