Wyświetl pojedynczy post
qaro
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50826
Stary 08.08.2011, 10:46
Stachowiak wypożyczony na rok to dobre posunięcie nie mamy drugiego bramkarza i wole żeby Stachowiak łapał piłki niż Jovanic je wpuszczał a jeśli chodzi o dawne dzieje patologia na trybunach była powszechna ale nie można mieszać patologi z tybuna z ludzmi dla których takie zachowanie nie jest normalne i nie akceptują tego pierd...nie że Stachowiak jest donosicielem to impotencja umysłowa
Odpowiedz cytując