|
Ja się cieszę, że Stachowiak jednak do Wisły nie trafi, bo czy jest lepszy od Jovanicia to nie powiedziałbym. Kurto też musi przecież kiedyś zacząć grać, a w tych meczach w których grał to generalnie nie popełniał pawełków.
Paranoją jest jednak to, że SKWK oskarża Stachowiaka o konfidenctwo kiedy poszedł sędziemu pokazać czym do niego rzucali. Zamknęli trybunę, bo znaleźli się na niej ludzie, którzy w kulturalny sposób nie potrafili dopingować zespołu tylko zachciało im się rzucać, a później mają pretensje do zawodnika, że trybunę nam zamknęli. Gdyby taka sytuacja miała miejsce w europejskich pucharach to ta kara to byłaby żadna kara. Podejrzewam, że gralibyśmy resztę meczów przy pustych trybunach lub pożegnali się z pucharami i dostali ze 200 tys euro kary.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|