|
Tommy ale nie mieszaj faktów i ludzi, bo zapewniam Cię, że ani Misiek ani ten co rzucał wtedy w przypadku Stachowiaka w żadnych oprawach nie brali udziału a i doping ich średnio interesował. A co do SKWK to zajebistą pracę wykonują, po czym raz na jakiś czas ktoś z nich walnie takim tekstem o konfidencie Stachowiaku, sprzedawczyku Frankowskim itp i cały ich wysiłek wcześniejszy szlag trafia. Tyle, że jeszcze jedno: tak naprawdę kto inny przygotowuje te wspaniałe oprawy i dba o doping, a kto inny "kieruje polityką SKWK". Stąd taka różnica między poziomem jednych i drugich.
|