Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50823
Stary 08.08.2011, 10:22
I jeszcze taki kwiatek z strony SKWK:
redakcja, 08-08-2011 09:56

W komentarzu każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, dlatego nie ma sensu nawet tłumaczyć, że mogą się tutaj pojawić treści kontrowersyjne. Co do tekstu to nie ma też mowy o tym, że rzucający jest "cacy". Powtórzę się już ostatni raz - chodzi o zwykłe donosicielstwo, które w każdym środowisku powinno być potępiane. Jeżeli byłeś na meczu to pamiętasz jak ta sytuacja wyglądała.Niestety nie udało się znaleźć filmiku z tamtego spotkania, który wiele by uświadomił. A to że część tego nie rozumie - mają takie prawo. I my to szanujemy. Nie ma jednak sensu rozdrabniać się po raz kolejny nad tym samym i tłumaczyć niektórym istotę rzeczy, bo to jak walenie głową w mur - efektu i tak nie przyniesie. Poza tym wspomniany wyżej człowiek w Wiśle się jeszcze nie pojawił. Tekst przypomina sytuację z roku 2008 a każdy niech interpretuje ją jak chce. Pozdrawiam
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując