Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50822
Stary 08.08.2011, 10:15
No bo było to milionpińsetdwatysiące razy wałkowane i wracanie do tych sytuacji jest oczywiste
widać potraficie tu tylko narzekać i wypominać jakieś niezbyt dobre sytuacje, tacy jesteście SUPER KIBICE.
O Zajebistym dopingu, oprawach czy śmiesznych sytuacjach już nikt nie pamięta...bo po co.

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Tak, 3 lata temu normalnym było rzucanie nożami i innymi przedmiotami na murawę...działo się to wręcz notorycznie!

Weź nie kpij sobie z nas Tommy i nie wyciągaj znów sporu pomiędzy kibicami "z gwiazdą" a z "herbem spółki akcyjnej"...
no tak, bo my z Parmą graliśmy 3 lata temu
gdzieś w turcji czy włoszech ktoś rzucił na murawę bombę domowej roboty i dwa mecze bez publiczności.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.08.2011 o godz. 10:23.
Odpowiedz cytując