No bo było to milionpińsetdwatysiące razy wałkowane i wracanie do tych sytuacji jest oczywiste
widać potraficie tu tylko narzekać i wypominać jakieś niezbyt dobre sytuacje, tacy jesteście SUPER KIBICE.
O Zajebistym dopingu, oprawach czy śmiesznych sytuacjach już nikt nie pamięta...bo po co.
rafalek napisał(a):

Tak, 3 lata temu normalnym było rzucanie nożami i innymi przedmiotami na murawę...działo się to wręcz notorycznie!
Weź nie kpij sobie z nas Tommy i nie wyciągaj znów sporu pomiędzy kibicami "z gwiazdą" a z "herbem spółki akcyjnej"...
|
no tak, bo my z Parmą graliśmy 3 lata temu

gdzieś w turcji czy włoszech ktoś rzucił na murawę bombę domowej roboty i dwa mecze bez publiczności.