Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50821
Stary 08.08.2011, 10:08
Tak, 3 lata temu normalnym było rzucanie nożami i innymi przedmiotami na murawę...działo się to wręcz notorycznie!

Weź nie kpij sobie z nas Tommy i nie wyciągaj znów sporu pomiędzy kibicami "z gwiazdą" a z "herbem spółki akcyjnej"...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując