Rzucanie czymkolwiek niebezpiecznym facetowi stojącemu tyłem, w dodatku anonimowo z tłumu jest oznaką TCHÓRZOSTWA i FRAJERSTWA. Po takich akcjach nie dziwne, że w Polsce traktuja nas jako kibiców BEZ ZASAD I HONORU. Stachowiak mógł odrzucić przedmiot za bramkę ale mógł też pokazać go sędziemu. I najważniejsze: ZAPOMINACIE CO ROBIŁ JOVANIĆ W SOFII POD KONIEC MECZU POKAZUJĄC SĘDZIEMU, ŻE LECĄ PRZEDMIOTY NA MURAWĘ

!! I co Jovanić KONFIDENT
