Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II
Offline
#
226
08.08.2011, 10:00
To jest wątek meczowy.Są emocje,to są mocne wpisy.Ale trzeba od razu wyzywać się od debili.
Hrluc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hrluc
Znajdź inne posty napisane przez Hrluc