Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4543
Stary 08.08.2011, 09:52
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Nie byłbym sobą gdybym jednak nie wrzucił łyżki dziekciu do tej beczki miodu:
- na tle ligowym nie wyglądamy wiele lepiej niż w ostatnich latach
Polska liga z roku na rok podnosi swój poziom, który systematycznie równa w górę. Symptomy tego widać było juz w zeszłym sezonie po przgygodzie Lecha i w tym sezonie oglądamy kontynuację.
Mecze są coraz lepsze, drużyny mają więcej kasy, zaczynają pojawiać się coraz ciekawsze nazwiska.
To liga ostro ruszyła do przodu a nie Wisła zwolniła

Grantar napisał(a):Wyświetl post
- mieliśmy trochę szczęścia w Łoweczu
Trochę to znaczy ile? 1kg? 2kg? 3 litry?
Szczęście to element piłki noznej tak jak taktyka, gole, faule. Kto o tym będzie pamiętał za tydzień?

Grantar napisał(a):Wyświetl post
- nie gramy zbyt widowiskowo a Maskant jest bardzo zachowawczy,
Jesteśmy Wisłą, nie Barceloną, nie Realem, nie Borussią Dortmund. Wisłą. Nie jestesmy na tym etapie finansowym, organizacyjnym czy sportowym aby wygrywać a przy tym robić potrójne tupupy i salto mortale. Jak chcesz obejrzeć widowisko to polecam salon Cyfry i co tydzień możesz ogladać ligę angielską lub hiszpańska a i tak nie zawsze.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
- niepokoi mnie zachwianie proporcji między Wiślakami a stranierri (tu nie chodzi tylko o narodowość) chodzi o utożsamianie się klubem jego tradycjami a nie jedynie z kwotą na kontrakcie . Ja wiem trzeba iść z duchem czasu ... może ja jestem nienowoczesny ale co to za polski klub bez Polaków lub choćby takich pilkarzy jak Cantoro ,
Czy Cantoro na początku też był wislakiem? wątpie. Najpierw musiał poznać miasto, klimat, klub, kolegów i dopiero potem stał się Wiślakiem. Tak samo nowi, dajmy im czasu aby się wkomponowali. Co to znaczy wg ciebie bycie Wiślakiem? Czy sądzisz że np taki Chavez, Melex czy Jaliens nie sa Wiślakami? Dla mnie są, patrząc na ich zaangazowanie i postawę na boisku.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Hasło że w Polsce nie ma dobrych piłkarzy do mnie nie przemawia jak widzę np Borusię Dortmund .....,
A co Borussia Dortmund ma z tym wspólnego?


Odpowiedz cytując