Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50815
Stary 08.08.2011, 09:40
raczej ironia
komuś się za bardzo czasy mieszają, wtedy rzucanie czegoś z trybun to był standard, a zawsze było coś pod ręką.
idąc na stare C to kumpel mógł podbić pod kratę z siatką browarów, granatem, czy automatem.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.08.2011 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując