emj10 napisał(a):

Na tą dziurę w środku obrony Pasów? Spokojnie dołoży ze dwie brameczki.
Dzisiaj możemy poznać nowego lidera ekstraklasy. Albo Koronę, albo Ruch. Kto by się tego spodziewał
|
Po 2 (słownie: dwóch) kolejkach każdy.

Może nie lidera w postaci Ruchu albo Korony, ale mógł być to dowolny zespół z 16tki. Nie byłbym zszokowany, gdyby był to np ŁKS.
Po ok 7-9 kolejce zobaczymy kto o co będzie w tym sezonie grał.