LooNatyk napisał(a):

|
Stachowiak z tego co gdzieś wyczytałem jest skonfliktowany z Nawałką. Po co nam taki piłkarz, co się nie umie podporządkować? żeby jeszcze był super bramkarzem, to bym rozumiał..
|
Skonfliktowany z Nawalka bo stanal w obronie kolegi z zespołu