Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15481
Stary 08.08.2011, 08:26
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No ja miałem na myśli raczej ogólnie ofensywę Jagiellonii, ale fakt, w sumie na Cracovię Franek powinien spokojnie wystarczyć
Na tą dziurę w środku obrony Pasów? Spokojnie dołoży ze dwie brameczki.

Dzisiaj możemy poznać nowego lidera ekstraklasy. Albo Koronę, albo Ruch. Kto by się tego spodziewał
Odpowiedz cytując