Sartre napisał(a):

No ja miałem na myśli raczej ogólnie ofensywę Jagiellonii, ale fakt, w sumie na Cracovię Franek powinien spokojnie wystarczyć
|
Na tą dziurę w środku obrony Pasów? Spokojnie dołoży ze dwie brameczki.
Dzisiaj możemy poznać nowego lidera ekstraklasy. Albo Koronę, albo Ruch. Kto by się tego spodziewał
